Оріхівський район, Запорізька область

Декларації

Посадові особи місцевого самоврядування, депутати місцевих рад всіх рівнів згідно чинного законодавства до 01 квітня поточного року повинні подати декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік.

Відповідно до вимог частини другої статті 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» відомості, зазначені у декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік керівників органів місцевого самоврядування підлягають оприлюдненню протягом 30 днів з дня їх подання на офіційному веб-сайті відповідного органу місцевого самоврядування.

Нижче подаємо декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру голови та секретаря Малотокмачанської сільської  ради за 2015 рік

Декларація сільського голови Малахатка А.М.

Декларація секретаря сільської ради Бут Л.М.