Новини від підприємств, установ, організацій

Запорізькі громади можуть отримати додаткові кошти: пайові внески не скасовано!

Народним депутатам вдалося зберегти вагомий фінансовий ресурс для місцевих бюджетів - пайові внески. Щоб не допустити згортання бюджетної децентралізації, було необхідно особливо активно відстоювати інтереси органів місцевого самоврядування. Власне, саме це і було зроблено. 20 вересня, на засіданні Верховної Ради України, народні депутати проголосували за законопроєкт “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні”. Були внесені правки, які НЕ скасовують пайові внески, а навпаки, ВДОСКОНАЛЮЮТЬ МЕХАНІЗМ їх нарахування, сплати та використання. Тож, ЩО ЗМІНИТЬСЯ: 1) Фіксований розмір сплати пайових внесків: - 4% для нежитлових будівель - 2% - для житлових, - 0% - для промислових споруд. 2) Сплата проводитиметься виключно в грошовій формі на рахунки місцевих бюджетів.

16:39 23.09.2019