Новини Малотокмачанської сільської ради

5-річчя молодіжного вокального гурту "Спецефект"!

28 червня 2019 року свій 5-тий "День Народження" відзначив молодіжний вокальний гурт "Спецефект". Саме в цей день 5 років тому відбувся дебют колективу. Всі ці роки дівчата розвиваються в своєму таланті, самовдосконалюють свою майстерність, поповнюють колекцію сценічних образів, а також багато чого досягають. Саме з такої приємної нагоди гурт "Спецефект" був нагороджений грамотою та грошовою премією.

22:20 01.07.2019

Оздоровлення та відпочинок дітей Малотокмачанської ОТГ

За кошти обласного бюджету було придбано 5 путівок для оздоровлення та відпочинку дітей пільгових категорій Малотокмачанської ОТГ, які провели свої літні дні в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку "Лазурна Райдуга".

14:01 25.06.2019

Впорядкування території Меморіального комплексу загиблим воїнам у роки Великої Вітчизняної війни та території на перехресті вулиць Миру та Судинська

7 червня 2019 року працівниками сільської ради було здійснено прибирання та впорядкування території навколо Меморіального комплексу загиблим воїнам в роки Великої Вітчизняної війни, а саме - прополено та вигребено бур'яни. А 8 червня на перехресті вулиць Судинська та Миру жителями села Корнієнком Віктором та Удодом Владиславом покошено та прибрано хащі.

11:40 10.06.2019