Новини Малотокмачанської сільської ради

100 років затвердження тризуба державним гербом Української Народної Республіки і запровадження гривні

Сучасна Україна увібрала в себе державницькі традиції Української Народної Республіки, зокрема її державні символи (герб-тризуб, гімн “Ще не вмерла Україна”, синьо-жовтий прапор) та атрибути (грошова одиниця – гривня).

17:26 05.03.2018

Трьом запорізьким об'єднаним громадам передано землі сільгосппризначення

Кабінет Міністрів України в рамках поглиблення децентралізації передав землю сільгосппризначення поза межами населених пунктів першим семи об’єднаним територіальним громадам. Рішення про передачу земель було ухвалене на рівні Уряду та за сприяння Асоціації міст України наприкінці січня, і вже вступило в практичну фазу реалізації.

08:28 28.02.2018

Шановні споживачі електроенергії Оріхівського РЕМ ПАТ «Запоріжжяобленерго»!

Для уникнення непорозумінь та максимально точних  розрахунків за спожиту електроенергію, пропонуємо споживачам самостійно фіксувати покази приладів обліку електричної енергії (бажано станом на 1-ше число місяця) та надавати їх до Оріхівського РЕМ.

12:06 26.02.2018

До уваги жителів району!

За даними Укргідрометеоцентру, з початку тижня Запорізьку область очікує пониження температури та снігопади. Так, 25 лютого 2018 року по області хмарно з проясненнями, без істотних опадів, на дорогах ожеледиця, вітер північно-східний 5-10 м/с, температура повітря вночі 6-110 морозу, вдень 1-60 морозу. По місту Запоріжжя хмарно з проясненнями, без істотних опадів, вітер північно-східний 5-10 м/с, температура повітря вночі 7-90 морозу, вдень 4-60 морозу.

08:44 26.02.2018

Уряд схвалив законопроект щодо державної фінансової підтримки добровільного об’єднання територіальних громад

21 лютого 2018 року Уряд схвалив проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» щодо фінансової підтримки державою добровільного об’єднання територіальних громад сіл, селищ, міст».

08:23 22.02.2018

День народження сільського голови

Сьогодні, 21 лютого, в цей святковий день з усіх усюд летять вітання Малотокмачанському сільському голові Малахатці Анатолію Миколайовичу. Колектив Малотокмачанської сільської ради та вся громада від усієї душі поздоровляє Анатолія Миколайовича та зичить міцного здоров'я, родинного тепла, затишку і благополуччя, успіхів в роботі на радість громаді!

09:09 21.02.2018