Новини Малотокмачанської сільської ради

Бажаєте отримати затребувану професію в стислі терміни? Вам до служби зайнятості!

Розгляд пропозиції оволодіти першою професією або навчатися новій інколи змінює докорінно життя людини. Здобувати нові знання, оволодівати новими навичками, розкривати природні задатки, а значить – удосконалювати все те, що маєш і на що здатний, потрібно протягом всього життя.

20:53 18.04.2018

Території без сміття. Громади вимагають законів.

Кожен з нас щороку створює близько 330 кг сміття. Щоб порахувати весь об’єм сміття населеного пункту, де ви живете, - просто перемножте кількість жителів на ці кілограми, і отримаєте вражаючі цифри! І це тільки побутові відходи життєдіяльності людини. А добавте промислові відходи і отримаєте трагічне полотно вщент засмічених територій. За рік на полігони і неофіційні звалища вивозять по 11 млн тонн побутових відходів. Загальна площа звалищ становить майже 5% території країни, що порівнянно з розмірами середньо-статистичної  області. При цьому в Україні є тільки один сміттєспалювальний завод — київська “Енергія”.  В Запоріжжі наміри побудувати такий завод були неодноразово. Але вони опинилися в тому ж місці, де лежить важке «сизифове» каміння. Ситуацію не можуть змінити й на тих територіях, де утворені нові об’єднані територіальні громади. Всі наміри голів громад та комунальних служб розбиваються вщент на тлі відсутнього законодавчого поля.

13:37 16.04.2018

Великодній кошик солдату

За ініціативи громадського волонтерського комітету при облдержадміністрації у Запорізькій області четвертий рік поспіль проводиться акція «Великодній кошик солдату». Організатори прагнуть донести частку великого свята до наших захисників, які стоять на передніх рубежах у зоні проведення антитерористичної операції.

21:32 11.04.2018

90-річчя Нестеренка Петра Григоровича

30 березня 2018 року свій 90-тий день народження святкував житель села Мала Токмачка Нестеренко Петро Григорович. З нагоди такого свята представники Малотокмачанської сільської ради завітали до Петра Григоровича в гості. Малотокмачанський сільський голова Малахатка Анатолій Миколайович та голова місцевої ветеранської організації Носенко Анатолій Миколайович разом з Фанагей Оленою Володимирівною побажали юбіляру та його рідним міцного здоров’я, гарної вдачі, благополуччя та достатку, не втрачати сили духу та енергії та подарували пам’ятний подарунок.

21:25 11.04.2018

Випуск фазанів на території мисливських угідь Малотокмачанської ОТГ

28 березня 2018 року на території мисливський угідь Малотокмачанської ОТГ за сприяння  Оріхівської районної організації Українського товариства мисливців та рибалок було здійснено випуск 17 фазанів для подальшого їх гніздування та розмноження. Безпосереднім учасником був наш єгерь Бутовицький Василь Данилович. За його керівництвом заздалегідь для птахів по всій території мисливських угідь було приготовано годівниці з кормом для кращого їх освоєння.

20:56 11.04.2018

Інформація про діяльність відділу «Оріхівське бюро правової допомоги» Першого запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за 2 місяці 2018 року

За 2 місяці 2018 року працівниками відділу «Оріхівське бюро правової допомоги» було надано 250 правових консультацій з питань щодо порядку розірвання договору оренди земельної ділянки, стягнення аліментів, відповідальність за несплату аліментів, усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою, порядку оформлення спадщини, надання додаткового строку на прийняття спадщини, призначенні пенсії по втраті годувальника, виправлення помилок в трудовій книжці оформлення довіреності, розірвання шлюбу, отримання земельної ділянки, визнання особи такою, що втратила право на проживання в житловому приміщенні та з інших питань. Забезпечено роботу 4 мобільних пунктів, в ході роботи яких надано 30 правових консультацій та 4 дистанційних пунктів  - надано 25 правових консультацій.

17:34 05.03.2018

100 років затвердження тризуба державним гербом Української Народної Республіки і запровадження гривні

Сучасна Україна увібрала в себе державницькі традиції Української Народної Республіки, зокрема її державні символи (герб-тризуб, гімн “Ще не вмерла Україна”, синьо-жовтий прапор) та атрибути (грошова одиниця – гривня).

17:26 05.03.2018

Трьом запорізьким об'єднаним громадам передано землі сільгосппризначення

Кабінет Міністрів України в рамках поглиблення децентралізації передав землю сільгосппризначення поза межами населених пунктів першим семи об’єднаним територіальним громадам. Рішення про передачу земель було ухвалене на рівні Уряду та за сприяння Асоціації міст України наприкінці січня, і вже вступило в практичну фазу реалізації.

08:28 28.02.2018