Новини Малотокмачанської сільської ради

Впорядкування території Меморіального комплексу загиблим воїнам у роки Великої Вітчизняної війни та території на перехресті вулиць Миру та Судинська

7 червня 2019 року працівниками сільської ради було здійснено прибирання та впорядкування території навколо Меморіального комплексу загиблим воїнам в роки Великої Вітчизняної війни, а саме - прополено та вигребено бур'яни. А 8 червня на перехресті вулиць Судинська та Миру жителями села Корнієнком Віктором та Удодом Владиславом покошено та прибрано хащі.

11:40 10.06.2019

Святкування Дня захисту дітей в громаді

3 червня 2019 року громада гучно відзначила День захисту дітей! Працівниками сільського будинку культури було проведено разом з дітьми танцювальний флешмоб та  цікаву квест-гру, результатом якої стало знаходження заповітного скарбу – скриньки з смачним морозивом, яким із задоволенням смакували наші діти.

09:34 04.06.2019