Новини Малотокмачанської сільської ради

Благоустрій села Новопокровка

20 вересня 2019 року було проведено прибирання та благоустрій території села Новопокровка, а саме - викошено  та вигребено територію парку та дитячого майданчика, встановлено 2 лавочки.

15:54 23.09.2019

76 річниця визволення сіл громади від німецько-фашистських загарбників в роки Другої світової війни

20 вересня 2019 року громада відзначила день визволення сіл Мала Токмачка, Білогір’я, Новопокровка, Лугівське від німецько-фашистських загарбників в роки Другої світової війни. З нагоди такого свята працівники сільського будинку культури підготували Ретро-концерт 80-90 років. Зі святом визволення сіл громади привітали присутніх Малотокмачанський сільський голова Анатолій Малахатка, перший заступник голови Оріхівської РДА Світлана Мандрич та депутат районної ради Олена Качур. За вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток громади, активну громадську діяльність та особисті професійні досягнення було відзначено завідувача КЗ «ДНЗ «Казка» Антоніну Попович, голову ради опіки та піклування Малотокмачанської сільської ради Ірину Величко та ФОП «Алуєва».

09:46 23.09.2019

Завершено реалізацію проекту "Капітальний ремонт приміщень їдальні Комунального Закладу «Малотокмачанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», вул. Денисенка, 6 с. Мала Токмачка Оріхівського району Запорізької області"

За кошти місцевого бюджету та вільних залишків освітньої субвенції втілено в життя проект "Капітальний ремонт приміщень їдальні Комунального Закладу «Малотокмачанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», вул. Денисенка, 6 с. Мала Токмачка Оріхівського району Запорізької області".

09:14 16.09.2019

Придбання трактора для громади!

З метою забезпечення задоволення потреб населення громади за кошти місцевого бюджету для КП "Малотокмачанське" було придбано МТЗ БЕЛАРУС 82.1 загальною вартістю 535 тисяч гривень. Це ще одна сходинка на шляху покращення якості життя кожного громадянина!

15:03 11.09.2019

Вітання з 90-річчям Білостоцького Івана Федоровича

9 вересня 2019 року свій 90-тий ювілейний День Народження відзначає Білостоцький Іван Федорович. Від імені громади вітання та пам'ятний подарунок було передано його внуку, Палажченко Денису Миколайовичу. Побажали Івану Федоровичу міцного здоров'я, родинного благополуччя та злагоди в душі!

14:25 09.09.2019

Морозильна камера для Комунального закладу "Дитячий навчальний заклад "КАЗКА"

Напередодні початку навчального року і дитячий садок не залишається без уваги! Саме тому з метою забезпечення якісного та комфортного приготування харчування для дошкільнят від громади для КЗ "ДНЗ "КАЗКА" було придбано морозильну камеру, яку урочисто вручив завідувачу закладу Антоніні Попович Малотокмачанський сільський голова Анатолій Малахатка.

15:41 02.09.2019

Реалізація проекту «Поточний ремонт навчального блоку молодших класів КЗ «Малотокмачанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» по вул.Денисенка, 6 с.Мала Токмачка Оріхівського району Запорізької області» та закупівля необхідного обладнання

За кошти місцевого бюджету завершено проект «Поточний ремонт навчального блоку молодших класів КЗ «Малотокмачанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» по вул.Денисенка, 6 с.Мала Токмачка Оріхівського району Запорізької області» (3 класи) загальною вартістю 199 994,00 грн. Також за кошти освітньої субвенції, кошти виділені на Нову українську школу та кошти місцевого бюджету придбано:

11:29 02.09.2019

Перший дзвоник пролунав в громаді!

1 вересня 2019 року в Малотокмачанській ОТГ на подвір’ї Комунального закладу «Малотокмачанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» пролунав Перший дзвінок, котрий радо запросив учнів до навчання! На свято зібралася вся громадська родина: педагогічний колектив КЗ «Малотокмачанська ЗОШ І-ІІІ ступенів»,  учні, батьки та родичі, запрошені гості. В цьому році в школу завітали 33 першокласника!

11:20 02.09.2019