Новини Малотокмачанської сільської ради

Почато реалізацію проекту "Капітальний ремонт кухонного блоку Комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад "Казка" Малотокмачанської сільської ради по вул.Миру, 295 а с.Мала Токмачка Оріхівського району Запорізької області"

За кошти місцевого бюджету розпочато втілення в життя проекту "Капітальний ремонт кухонного блоку Комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад "Казка" Малотокмачанської сільської ради по вул.Миру, 295 а с.Мала Токмачка Оріхівського району Запорізької області" загальною вартістю - 298 918 тис.грн. Тож в новому навчальному році приготування їжі для малюків буде здійснюватися в реконструйованому харчовому блоці.

15:54 13.08.2019

Реалізація проектів по вуличному освітленню сіл громади

За кошти місцевого бюджету розпочато реалізацію проекту "Реконструкція ПЛ-0,4 кВ, КТП-264 (електропостачання вуличного освітлення) по вул.Лугова №27-58, вул.Молодіжна №1-27, вул.Кільцева №5-27 в с.М.Токмачка, Оріхівського району Запорізької області".

17:36 05.08.2019

90-річний ювілей Бережка Антона Антоновича

24 липня свій 90-тий День Народження відзначив Бережко Антон Антонович! З цієї нагоди Малотокмачанський сільський голова Анатолій Малахатка разом з працівниками апарату сільської ради завітав до ювіляра зі щирими побажаннями та пам'ятним подарунком. Сільський голова подякував за плідні роки праці іменинника, побажав міцного здоров'я, благополуччя в родині, сімейного тепла та затишку.

08:34 26.07.2019

Розпочато реалізацію проекту "Капітальний ремонт приміщень їдальні Комунального Закладу «Малотокмачанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», вул. Денисенка, 6 с. Мала Токмачка Оріхівського району Запорізької області"

За кошти місцевого бюджету та вільних залишків освітньої субвенції розпочато втілення в життя проекту "Капітальний ремонт приміщень їдальні Комунального Закладу «Малотокмачанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», вул. Денисенка, 6 с. Мала Токмачка Оріхівського району Запорізької області". Тож сподіваємося, що вже 1 вересня цього року учні будуть отримувати гарячі обіди в затишній оновленій їдальні!

10:53 25.07.2019

Завершено проект "Капітальний ремонт адмінбудівлі по вул.Верхня, 13 с.Білогір’я Малотокмачанської сільської ради Оріхівського району Запорізької області"

За кошти місцевого бюджету завершено проект «Капітальний ремонт адмінбудівлі по вул.Верхня, 13 с.Білогір’я Малотокмачанської сільської ради Оріхівського району Запорізької області». Загальна вартість проекту – 451 000,00 грн.

13:40 24.07.2019

90-річний ювілей Тарасенко Ніни Михайлівни

04 липня 2019 року своє 90-те літо відсвяткувала жителька села Мала Токмачка Тарасенко Ніна Михайлівна. З нагоди ювілею до неї завітав Малотокмачанський сільський голова Анатолій Малахатка з працівниками апарату сільської ради, які привітали Ніну Михайлівну та подарували пам'ятний подарунок.

08:53 08.07.2019

90-річчя Нестеренко Ганни Іллінічни

01 липня 2019 року свій 90-тий День народження відзначила Нестеренко Ганна Іллінічна. З цієї нагоди працівники апарату сільської ради на чолі з Малотокмачанським сільським головою Анатолієм Малахатка завітали, щоб привітати ювілярку. Подякували за невтомну працю, побажали міцного здоров'я, сімейного благополуччя, радості в кожному дні та подарували пам'ятний подарунок.

09:59 02.07.2019

5-річчя молодіжного вокального гурту "Спецефект"!

28 червня 2019 року свій 5-тий "День Народження" відзначив молодіжний вокальний гурт "Спецефект". Саме в цей день 5 років тому відбувся дебют колективу. Всі ці роки дівчата розвиваються в своєму таланті, самовдосконалюють свою майстерність, поповнюють колекцію сценічних образів, а також багато чого досягають. Саме з такої приємної нагоди гурт "Спецефект" був нагороджений грамотою та грошовою премією.

22:20 01.07.2019

Оздоровлення та відпочинок дітей Малотокмачанської ОТГ

За кошти обласного бюджету було придбано 5 путівок для оздоровлення та відпочинку дітей пільгових категорій Малотокмачанської ОТГ, які провели свої літні дні в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку "Лазурна Райдуга".

14:01 25.06.2019