Прикрась світ навколо себе

Дата: 18.09.2017 19:51

Усі ми родом з дитинства…  Можливо це і було поштовхом мешканців вулиці Урожайна для створення дитячого майданчика. За ініціативи Рябошлика Сергія Костянтиновича завзято взялися до роботи. Переконалися, що в цей нелегкий для багатьох людей час знаходяться і справжні вболівальники за дозвілля малечі. Генератором ідей була Кравченко Лариса. Та як у цій справі обійтися без художника? Цю ділянку роботи взяла на себе Лавренко Людмила . Робота кипіла: мазали, білили, розфарбовували шедеври нашого вуличного художника (забували навіть про те, що літо – це найголовніша пора для сільської людини: пора заготовок!).Залучили до цього задуму і сільського голову Малахатка Анатолія Миколайовича, котрий не відмовив у допомозі: на дитячий майданчик було привезено пісок. Приємно і те, що осторонь не стояв ніхто. Допомагали і пенсіонери: хто чим міг. Дитячий майданчик урочисто відкрили на свято Івана Купала. Сміх малечі – ось вінець праці дорослих. Приємно і те, що ще на один вуличний  смітник стало менше. Шановні мешканці села! Прикрашайте світ навколо себе!

З повагою, мешканці вулиці Урожайна