З доходів запоріжців сплачено 55 мільйонів гривень військового збору

Дата: 19.02.2021 11:02

У січні компанії і підприємства регіону сплатили до державного бюджету 55 мільйонів 435 тисяч гривень військового збору. Як повідомив начальник Головного управління ДПС у Запорізькій області Роман Афонов, у порівнянні з січнем 2020 року запоріжці збільшили сплату на 7 мільйонів 800 тисяч або на 16 відсотків.

Так, з доходів платників м. Запоріжжя до скарбниці надійшло 28 мільйонів гривень військового збору, м. Енергодар – 10,8 мільйона, м. Мелітополь – 4,6 мільйона, м. Бердянськ, Бердянського району – 3,1 мільйона, м. Пологи – 1,5 мільйона, м. Вільнянськ – 1,5 мільйона, м. Оріхів – 1,5 мільйона, м. Василівка – 1,3 мільйона тощо.

Усього на Запоріжжі військовий збір, ставка якого становить 1,5 відсотка, сплачують більше 73 тисяч платників.

Нагадаємо, цей платіж утримується з доходів фізичних осіб, які підлягають оподаткуванню. Зокрема, це заробітна плата, іноземні доходи, суми винагород та інших виплат, нарахованих відповідно до умов цивільно-правового договору, пасивні доходи, у тому числі, роялті, дивіденди, страхові виплати та інші.

Підписуйтесь на офіційну сторінку ДПС у Facebook: https://www.facebook.com/TaxUkraine/.

Головне управління ДПС у Запорізькій області