Найкраще - дітям!

Дата: 25.09.2017 16:28

В переддень свята визволення села декільком куточкам нашого села керівництвом Малотокмачаснької сільської ради було зроблено подарунки - інвентар для облаштування дитячої площадки. Одна з них зараз розміщується по вулиці Миру. Облаштовували дитячий майданчик всією вулицею від мала до велика, а саме сім'ї Булавіних - Анна, Оксана, Наталія та діти Нікіта, Даша, Настя, Артем, сім'я Пасічник - Сергій, Марина та дітки Аня і Даня, Вороніни Андрій та Максим, Ілюченко Микита, Маслак Анатолій, Юля та Аріна, Будько Тетяна, Жигало Раїса та діти Ігор, Денис та Ксенія. Робота кипіла, кожний привніс частинку свого труда та творчості у спільне діло і від цього отримав задоволення! А після закінчення роботи всі частувалися смачним пирогом!