До уваги платників податків!!! Обережно шахраї!

Дата: 22.04.2020 08:32

Начальник Оріхівського управління ГУ ДПС у Запорізькій області звертає увагу, платників податків усіх форм власності, що встановлено ряд випадків шахрайства з боку невстановлених осіб.

Так, платники Оріхівського та Гуляйпільського районів отримують дзвінки з телефонних номерів мобільних операторів нібито від імені начальника Оріхівського управління ГУ ДПС у Запорізькій області з метою перерахунку коштів на карткові рахунки.

Будьте максимально обережні та не піддавайтесь на такі провокації. Якщо були такі телефонні дзвінки, чи будуть у майбутньому, не замовчуйте їх, негайно повідомляйте правоохоронні органи для упередження та припинення шахрайських дій.

Для запобігання діяльності злочинців просимо у випадку отримання таких дзвінків або інших протиправних дій телефонувати за номером (061)4541443, (061)4143712.