У Запоріжжі зустріли податкових міліціонерів із зони проведення операції Об'єднаних сил

Дата: 19.11.2019 11:55

Трьох запорізьких співробітників податкової міліції, які несли службу на Сході нашої країни, урочисто зустріли керівники управління податкової міліції Запорізької області, колеги.

Офіцери упродовж останніх чотирьох місяців на добровільних засадах виконували поставлені завдання із захисту економічної безпеки у районах проведення операції Об'єднаних сил. Бійці із Запоріжжя у складі мобільних груп патрулювали лінію розмежування, проводили огляд і пропуск автомобілів, упереджували незаконне переміщення товарів і коштів, протидіяли контрабандним каналам тощо.

За особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та  територіальної цілісності України працівники податкової міліції області відзначені грамотами голови Запорізької обласної державної адміністрації.