Як підприємцям обрати свою групу оподаткування та не прогадати?

Дата: 15.11.2019 11:48

Таке питання спадає на думку кожному майбутньому бізнесменові, який планує розпочати свою справу. Цю тему детально розбирали на податковому тренінгу для підприємців-початківців у рамках четвертого сезону бізнес хабу – проєкту зі сприяння розвитку підприємництва, заснованого обласним союзом промисловців, підприємців (роботодавців) "Потенціал" та обласним центром зайнятості.

Запорізькі податківці разом з учасниками тренінгу розглянули особливості загальної системи оподаткування та спрощеної, специфіку роботи на першій, другій та третій групі єдиного податку.

Оскільки більшість слухачів лише розпочинають свій шлях у світ підприємництва, вони мали чимало запитань з приводу оподаткування, подачі звітності та сплати податків. Та все ж після переосмислення інформації виникає ще більше запитань, тому фахівці податкової служби запланували ще декілька зустрічей у форматі тренінгів.

Головне управління ДПС у Запорізькій області