Про внесення змін до переліку дітей з інвалідністю, які можуть бути направлені на реабілітацію за різними нозологіями захворювань

Дата: 11.02.2020 15:24

До чинної постанови Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 №309 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю» внесено зміни, які розширили перелік дітей з інвалідністю, які можуть бути направлені на реабілітацію за різними нозологіями захворювань.

Реабілітацію може отримати кожна дитина з інвалідністю, якій рекомендовані реабілітаційні заходи лікарсько – консультативною комісією.

Така реабілітація буде безкоштовною, за рахунок державних коштів в межах їх граничної вартості.

З переліком реабілітаційних закладів можна ознайомитися на сайті Мінсоцполітики.

За більш детальною інформацією та направленням на реабілітацію звертайтеся до управління соціального захисту населення райдержадміністрації за адресою: м. Оріхів, вул. Запорізька, 36, кабінет 9 або телефоном 4-50-43.