Запорізькі податківці привітали випускників бізнес хабу

Дата: 02.08.2019 16:54

Сьогодні у Запоріжжі завершився третій сезон проєкту зі сприяння розвитку підприємництва, організованого Запорізьким обласним союзом промисловців, підприємців (роботодавців) "Потенціал".

Упродовж двох місяців спеціалісти фіскальної служби Запорізької області, ЗОСППР "Потенціал", Запорізького обласного центру зайнятості та інші фахівці у галузі фінансів і права допомагали підприємцям-початківцям опановувати ази підприємницької діяльності.

Під час семінарів, тематичних занять і тренінгів вони у зручній формі роз'яснювали новим представникам бізнесу основи оподаткування, особливості ведення власної справи, надавали практичні поради.

Оскільки більшість учасників проєкту – молоді, ініціативні люди, для них корисною і цікавою була інформація про нові онлайн можливості взаємодії з державними органами. Зокрема, вони дізналися про численні діджитал сервіси фіскальної служби, який пропонує Електронний кабінет платника.

Вітаючи випускників бізнес хабу, податківці побажали успіхів у підприємництві та реалізації планів.