Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст та селищ

Дата: 18.07.2019 16:16

Уряд України схвалив рішення про виділення за рахунок бюджетних субвенцій коштів на підтримку малих міст та селищ. Гроші спрямують на реалізацію заходів з соціально-економічного розвитку окремих територій.

Раніше АМУ проводила опитування серед громад-членів асоціації про вирішення проблем місцевого самоврядування. За результатами опитування робили неодноразові запити до уряду. Так, ще 4 липня АМУ зверталася до Уряду з проханням підтримати розвиток малих міст та селищ України. Необхідність підтримки таких адміністративних одиниць у своєму виступі на Дні діалогу з владою підтримав і Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Завдяки налагодженій співпраці Асоціації міст України та парламентського Комітету з питань бюджету, території отримають 1,4 млрд грн. Відповідне рішення підтримали 10 липня.