Асоціація міст України звернулась до Уряду з проханням підтримати малі міста та направити 1,4 млрд субвенції

Дата: 05.07.2019 16:14

Міста районного значення та селища, через нестачу коштів на соціальні цілі та програми, можуть опинитися перед ризиком поглиблення депресивного стану. На цьому наголошує Асоціація міст України. Коштів Державного фонду регіонального розвитку для вирішення проблем малих міст також не вистачає.

Сьогодні, 4 липня, АМУ звернулась до Уряду з проханням терміново розглянути питання щодо виділення 1,4 млрд грн на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

Нагадаємо, з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом, під час XV Українського муніципального форуму, Асоціація вже обговорювала цю проблему. І тоді, у відповідь на неодноразові запити АМУ, голова Уряду вже заявляв про необхідність підтримки малих міст та селищ.