Чи задоволені Ви послугами, що надає державна служба зайнятості? Триває анкетування роботодавців

Дата: 10.07.2019 15:32

До 19 серпня 2019 року триває опитування роботодавців щодо задоволеності надання послуг державною службою зайнятості. Служба зайнятості змінюється та прагне покращити обслуговування населення.

«Ми готові змінюватись так, щоб Вам було зручно з нами працювати! - Запевняє директорка Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік. -Чекаємо на ваші пропозиції та відгуки».

Анкета для заповнення роботодавцями розміщена на головній сторінці сайту державної служби зайнятості «Єдине соціальне середовище зайнятості» www.dsz.gov.ua під активною кнопкою «Опитувальник роботодавця», а також в рубриці «Роботодавцям».

Для посилення комунікацій з клієнтами служби зайнятості ще в 2018 році на веб-сайті Єдине соціальне середовище зайнятості www.dcz.gov.ua впроваджено в роботу електронні кабінети для шукачів роботи та роботодавців. За допомогою Електронного кабінету роботодавця, забезпечується можливість реєстрації вакансій, здійснення добору працівників і перегляду резюме, участь у опитуваннях.

Також нагадуємо, що з  червня 2019 року на веб-сайті державної служби зайнятості триває опитування роботодавців щодо потреби у працівниках на 2020 рік у професійному розрізі.

Додаткову інформацію можна отримати:

у відділі надання послуг роботодавцям Запорізького ОЦЗ за номером (061) 239-80-83

або у відділі організації рекрутингу та партнерства у сфері зайнятості Запорізького ОЦЗ за номером (061) 224-69-98