Про прийом на навчання

Дата: 03.05.2019 11:49

Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України оголошує у 2019 році прийом на навчання за освітніми ступенями бакалавра та магістра (денна і заочна форми навчання) за кошти фізичних або юридичних осіб (за контрактом).

На навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра на перший курс за спеціальностями 051 Економіка,  053 Психологія, 073 Менеджмент приймаються особи, які здобули повну загальну середню освіту, за сертифікатами зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), що видані у 2017, 2018 та 2019 роках (крім оцінок з іноземної мови).

На старші курси за спеціальностями 051 Економіка, 053 Психологія приймаються особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста чи ступінь (рівень) вищої освіти, за результатами вступних випробувань та сертифікату ЗНО з української мови та літератури (для вступників, які мають освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста).

На навчання для здобуття освітнього ступеня магістра за спеціальностями 051 Економіка,  053 Психологія, 073 Менеджмент, 281 Публічне управління та адміністрування приймаються особи, які здобули освітній ступінь бакалавра, магістра (освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста), за спорідненою чи не спорідненою спеціальністю.

Детальнішу інформацію про навчання можна отримати на сайті Інституту www.ipk.edu.ua.

Адреса Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України: 03038, м. Київ, вул. Нововокзальна, 17.

Телефони для довідок:

044-528-41-52 (приймальна комісія) – кімната 207-а