УВАГА, ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС!

Дата: 18.04.2019 13:19

З метою привернення уваги роботодавців і працівників до питання створення належних умов праці, сприяння впровадженню на підприємствах України сучасних методів управління охороною праці, за ініціативи Державної служби України з питань праці з 2017 року проводиться Всеукраїнський огляд-конкурс на присвоєння звання «Краще підприємство з охорони праці».

За рішенням конкурсної комісії з 2 квітня 2019 року оголошується Всеукраїнський огляд-конкурс  на присвоєння звання «Краще підприємство з охорони праці» за результатами роботи у 2018 році.

Термін подання документів на участь у конкурсі – 20 робочих днів з дати оприлюднення оголошення про початок конкурсу на офіційному сайті Держпраці.

Документи на участь у конкурсі приймаються за адресою: 01601, м. Київ,  вул. Десятинна, 14, e-mail: dsp@dsp.gov.ua, телефон для довідок (044) 284 39 07.

Положення про Всеукраїнський огляд-конкурс на присвоєння звання «Краще підприємство з охорони праці»

Наказ

Програма конкурсу

Додаткова інформація про програму,  положення  та умови конкурсу розміщена на офіційному сайті ДЕРЖПРАЦІ УКРАЇНИ