Запорізьке підприємство відшкодувало бюджету 2,2 мільйона гривень несплачених податків

Дата: 08.04.2019 15:07

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Запорізькій області під процесуальним керівництвом прокуратури Запорізької області в рамках кримінального провадження забезпечили відшкодування бюджету 2,2 мільйона гривень несплачених податків.

У результаті досудового розслідування встановлено, що керівник одного з виробничих підприємств умисно ухилився від сплати податків шляхом відображення протягом 2014-2015 років у податковій звітності компанії безтоварних операцій з придбання товарів у підприємств з ознаками фіктивності

Завдяки заходам, які вжили працівники податкової міліції, завдану державі шкоду відшкодовано у повному обсязі. Відповідний обвинувальний акт спрямовано до суду.