Проведення чергового "суботника" по впорядкуванню та благоустрою території Малотокмачанської ОТГ

Дата: 08.04.2019 10:57

4 та 5 квітня 2019 року працівниками сільської ради було проведено чергові "суботники" по впорядкуванню та благоустрою території Малотокмачанської ОТГ, а саме - прилеглої території до кладовища № 1 (Карпівка) с.Мала Токмачка та дороги до кладовища с.Білогір'я. По результатам роботи випиляно зарослі дерев, вигребено сухолистя та зібрано сміття.

Виносимо велику вдячність небайдужим жителям нашої громади, котрі прийняли участь у суботниках:

- Отрішку Миколі Васильовичу;

- Шкарупило Ганні Григорівні;

- Заїченко Нелі Павлівні;

- Юричко Наталії Павлівні.

Шановні громадяни!

Суботники відбуваються кожного четверга. Наступний відбудеться 11 квітня на прилеглій території до кладовища № 2 с.Мала Токмачка, тож запрошуємо вас прийняти участь у його проведенні!