Оріхівська районна філія Запорізького обласного центру зайнятості інформує зареєстрованих безробітних, які мають намір увійти до складу офіційних спостерігачів на виборах Президента України 2019 року

Дата: 22.03.2019 13:14

З метою недопущення випадків повернення допомоги по безробіттю, незаконного перебування на обліку,  Оріхівська районна філія нагадує, якщо громадянин, який перебуває на обліку в центрі зайнятості і є офіційним спостерігачем ,  отримав посвідчення видане окружною комісією, він обов’язково повинен повідомити про це центр зайнятості. В разі неповідомлення, виплати які проведено, повертаються одержувачем в рахунок держави.

Відповідно до частини шостої статті 40 Закону України «Про вибори Президента України» (далі – Закон) праця, пов’язана з організацією підготовки і проведення виборів Президента України, осіб, визнаних в установленому законом порядку безробітними, у складі окружних, дільничних виборчих комісій чи як спеціалістів, експертів та технічних працівників, зазначених у частині третій статті 25 та частині двадцятій статті 28 цього Закону, не є підставою для зняття цих осіб з обліку в державній службі зайнятості як таких, що шукають роботу, або для припинення виплати їм допомоги по безробіттю та інших видів соціальної допомоги.

Оріхівська районна філія Запорізького обласного центру зайнятості 06141-4-46-44