Керівники Запорізької митниці ДФС та представники Громадської ради взяли участь у спільній нараді

Дата: 08.02.2019 14:50

За ініціативи Державної фіскальної служби України та Громадської ради при ДФС України у режимі відеоселектора відбулося спільне засідання керівництва ДФС України, митниць ДФС у регіонах, представників Громадських рад при Головних управліннях ДФС в областях, а також за участю народного депутата України Тетяни Острікової.

Учасники наради обговорили проблемні питання щодо забезпечення ефективного відпрацювання посадовими особами митниць ДФС форм митного контролю, згенерованих системою управління ризиками, а також інші питання взаємодії.

Під час заходу начальник Запорізької митниці ДФС Олексій Мужев розповів про аспекти співпраці запорізьких суб'єктів господарювання та митних органів та подякував за конструктивне співробітництво. У свою чергу, представники громадськості висловили свої побажання та пропозиції щодо подальшої роботи та спільного вирішення питань, які виникають під час здійснення зовнішньоекономічної діяльності у регіоні.

Запорізька митниця ДФС