Керівники Запорізької митниці привітали випускників Університету митної справи і фінансів

Дата: 06.02.2019 16:12

Днями в Університеті митної справи та фінансів у м. Дніпро відбулись урочистості з нагоди випуску магістрів денної та заочної форми навчання.

Привітати випускників зі святом прийшли представники ректорату та адміністрації вишу, керівництво Запорізької митниці, викладачі та батьки студентів.

У церемонії вручення дипломів взяв участь начальник Запорізької митниці ДФС Олексій Мужев.

Вітаючи магістрів, він зазначив, що Запорізька митниця ДФС у своєму штаті має чимало випускників Університету митної справи та фінансів, які будують кар'єру та реалізовуються у митній сфері, а також запросив присутніх випускників проходити конкурсне випробування для роботи у митних органах.

Запорізька митниця ДФС