При фіскальній службі Запорізької області почав діяти новий склад Громадської ради

Дата: 30.01.2019 14:46

У Головному управлінні ДФС у Запорізькій області відбулися установчі збори з формування нового складу Громадської ради, до якого увійшли представники дванадцяти громадських організацій, які опікуються питаннями оподаткування та захищають інтереси платників податків.

Передувала засіданню робота ініціативної групи, яка затвердила список кандидатів та рекомендації установчим зборам щодо проекту порядку денного.

Під час заходу учасники заслухали звіт ініціативної групи та схвалили регламент. Шляхом рейтингового голосування було обрано керівництво та новий склад Громадської ради, а також затверджено її структуру. Серед подальших кроків – розробка положення та регламенту роботи.

Зазначимо, Громадську раду створено відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 р. №996 "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики".