Керівництво фіскальної служби області взяло участь у бюджетній сесії обласної ради

Дата: 23.12.2018 10:17

У Запоріжжі розпочалася двадцять шоста сесія Запорізької обласної ради сьомого скликання. У її роботі беруть участь керівництво Запорізької облдержадміністрації, Запорізької обласної ради, депутати, в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Валерій Манько, начальник Запорізької митниці ДФС Олексій Мужев, представники інших територіальних органів виконавчої влади, правоохоронних структур та громадськості.

На сесії депутати планують ухвалити план роботи облради на наступний рік та прийняти обласний бюджет на 2019 рік.

Прогнозні обсяги доходів місцевих бюджетів Запорізької області на 2019 рік здійснені на підставі розрахунків, наданих Департаментом економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації, Головним управлінням ДФС у Запорізькій області, Запорізьким управлінням Офісу великих платників податків ДФС та іншими державними відомствами.

Під час засідання також розглядатимуться інші важливі соціально-економічні питання регіону, у тому числі, про затвердження фінансових планів комунальних підприємств області та вирішуватимуться кадрові питання щодо керівництва деяких комунальних закладів і установ..