Підприємства запорізького регіону сплатили 290 мільйонів гривень екологічного податку

Дата: 18.12.2018 09:14

Підприємства Запорізької області за 11 місяців поточного року поповнили екофонди бюджетів на 290,4 мільйона гривень (без врахування даних великих підприємств, зареєстрованих у Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДФС).

Як повідомив в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Валерій Манько, у порівнянні з відповідним періодом 2017 року надходження до зведеного бюджету збільшились на 7,5 мільйона.

З початку року найбільші суми сплатили підприємства м. Енергодар – 242 мільйони, Вільнянського, Запорізького та Новомиколаївського районів – 20 мільйонів, а також м. Запоріжжя – 15,7 мільйона.

Відповідно до бюджетного розподілу до державної скарбниці було перераховано 130,7 мільйона, до спеціальних фондів місцевих бюджетів – майже 160 мільйонів.

Нагадаємо, екологічний податок зараховується до спеціальних фондів державного і місцевих бюджетів, кошти від нього у подальшому направляються на реалізацію екологічних програм територій тощо.

У Запорізькому регіоні зареєстровано 2613 платників, які під час своєї діяльності забруднюють навколишнє середовище.