Запоріжці отримали майже 57 тисяч електронних ключів

Дата: 03.12.2018 23:00

Активна діджиталізація сервісів Державної фіскальної служби дозволяє платникам податків вільно керувати своїм часом та забути дорогу до податкової інспекції. Адже подання звітності, сплата податків, доступ до реєстрів та довідкової інформації в режимі он-лайн стали звичною справою. Тому отримання електронних ключів, які надають доступ до численних послуг фіскальної служби, користується попитом у мешканців Запорізької області.

З початку року вже було видано на 3 тисячі сертифікатів більше, ніж торік – майже 57 тисяч. При цьому, за 11 місяців 2018 року до Акредитованого центру сертифікації ключів ДФС звернулись майже 20 тисяч запоріжців, що на 1,5 тисячі користувачів більше, ніж у 2017 році.

Кожен електронний ключ видається безкоштовно терміном на два роки, і віднедавна повторно його отримати можна дистанційно. А нових користувачів оперативно реєструють спеціалісти Акредитованого центру сертифікації ключів.

Адресу регіональних відділень АЦСК ІДД та особливості отримання ЕЦП для різних категорій можна дізнатись на офіційному інформаційному ресурсі http://acskidd.gov.ua.

Головне управління ДФС у Запорізькій області