День села Новопокровка

Дата: 14.10.2018 17:00

14 жовтня 2018 року в селі Новопокровка відразу святкували 4 свята – День села, День захисника України, Покрову та День українського козацтва. На свято зібралась уся громада!

Урочистості розпочалися з привітань Малотокмачанського сільського голови Малахатка А.М. та виконуючого обов’язки старости сіл Білогір’я, Новопокровка, Лугівське Дунди В.В. Керівники згадали багату історію села, побажали йому процвітання, а жителям – благополуччя та миру в кожну родину, а також нагородили грамотами, квітами та пам’ятними подарунками жителів та старожителів села за вагомий внесок в соціально-економічний розвиток та розбудову села Новопокровка.

Урочистий концерт підготували учасники художньої самодіяльності Білогір’ївського сільського клубу та Малотокмачанського сільського будинку культури, які подарували веселий настрій всім присутнім та змусили їх пуститися в запальний танець.