Отримання земель у комунальну власність Малотокмачанської ОТГ

Дата: 08.10.2018 13:40

27 вересня під керівництвом в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області Тетяни Тітової, в приміщенні  цієї державної установи відбулося чергове урочисте підписання актів приймання-передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності за межами населених пунктів у комунальну власність 10 об’єднаних територіальних громад. Серед числа ОТГ, які отримали майже 17 тис. га  земель у власність, і наша Малотокмачанська об'єднана територіальна громада - 2171,8302 га.

Малотокмачанський сільський голова Малахатка Анатолій Миколайович підписав відповідні акти приймання-передачі у власність Малотокмачанської ОТГ земель поза межами населених пунктів громади. Отримані від Держгеокадастру документи, що містять інформацію про перелік земельних ділянок, їх кадастрові номери та площу надалі слугуватимуть підставою для реєстрації речового права за ОТГ в Державному реєстрі.