Свято Дитинства в Малотокмачанській ОТГ

Дата: 01.06.2018 19:12

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Цьогоріч святкування, приурочені до Міжнародного дня захисту дітей, були організовані сільським будинком культури на чолі з директором (Пасічник М.Ю.) та учнів КЗ «Малотокмачанської ЗОШ І-ІІІ ст..» у складі: Головаха Є., Коваль М., Осіпова Н., Жигало Д., Шарай А., Сніжко Е., Маланіна К., Душина В., Войцеховський К., Кумець Д., Войцеховський К., Левченко Д., Аніщенко О., Воленко С., Домбровська М., Горова А., Пашкова Д., Булавіна А., Маланіна А., Гречин А., Воронін А.,  Крохмаль А., Малахатко О. Була представлена святкова вистава «Дюймовочка».

Під час свята тривала атмосфера свята та радості.

Для дітей працювали батути, солодка вата, попкорн, машинки, а запальна музика закликала всіх до танцю.

Жодна дитина не лишилася без морозива та гарних емоцій.