Славетне свято Перемоги

Дата: 11.05.2018 13:42

9 травня – День Перемоги. Цього дня по всій Україні вкриваються весняними квітами і величні пам’ятники, і скромні обеліски. Це означає, що пам’ять народна жива, що подвиг загиблих – незабутний. Свято Перемоги – це свято зі слізьми на очах, це свято радісне і гірке. Радісне, бо принесло на нашу землю мир, гірке, бо ціна цієї радості – життя мільйонів наших співвітчизників.

Традиційно, 09 травня 2018 року о 9.00 годині ранку біля Меморіального комплексу загиблим воїнам у центрі села Мала Токмачка відбувся мітинг, у якому взяли участь колективи установ та організацій, мешканці і гості села. Мітинг відкрив сільський голова Малахатка А.М., привітавши всіх зі святом – Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Зі словами вітання до всіх присутніх звернулися - голова ветеранської організації села Носенко А.М.,  лейтенант внутрішньої служби ДУ «Оріхівської виправної колонії (№ 88)» Машков Д.О., учні КЗ «Малотокмачанської ЗОШ І-ІІІ ст.». З молитвою та словами пам’яті про загиблих звернувся настоятель Свято-Вознесенського  храму  отець Іоанн. Ведучими урочистого мітингу були Шевченко Р.О. та Пустовар Н.С.

Після мітингу працівники Малотокмачанської сільської ради гостинно частували всіх присутніх солдатською кашею.

Святковий концерт підготовлено Малотокмачанським сільським будинком культури (директор Пасічник М.Ю.) за участю аматорів художньої самодіяльності села – аматорський фольклорний колектив «Токмачаночка» (керівник Левченко Г.Д., молодіжний гурт «Спецефект» (керівник Пасічник М.Ю.),  Пустовар Наталія, Остряниця Катерина, Отрішко Анна, Анікєєва Валерія та Анікєєва  Владислава, Васильченко Даріна, Аніщенко Андрій та Аніщенко Олег, Пасічник Анна, Паращук Петро, Грицаненко Вікторія, Каптьол Станіслав, Коваленко Євген.

Присутні були в захваті від святкового концерту і щирими оплесками подякували за підготовлене святкове дійство.

Працювала виїзна торгівля та атракціони для дітей.

Велика вдячність всім, хто надав допомогу у організації святкових заходів, присвячених Дню Перемоги над нацизмом  у Другій світовій війні 1939-1945 р.