Свято кохання в Малотокмачанському СБК

Дата: 15.02.2018 13:54

День Святого Валентина або День всіх закоханих найромантичніше свято в більшості країн світу - в цей день протягом більш ніж півтори тисячі років люди зізнаються один одному в коханні.

Свято не обійшло й Малотокмачанський сільський будинок культури. Завдяки золотим рукам, творчій фантазії та старанням директора будинку культури Пасічник Марини Юріївни, художніх керівників Булавіной Анни Олександрівни та Попадинця Зиновія Йосиповича було сворено яскраві та романтичні фотозони до Дня всіх закоханих. Всі бажаючі змогли відвідати це дійство та зробити чудові фото!

Фотозони будуть діяти до кінця тижня, тому не пропустіть нагоди додати в життя романтичного настрою та незабутніх спогадів, втілених у фотосвітлинах!