Святкування Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у селі Мала Токмачка

Дата: 15.05.2016 13:43

Традиційно 09 травня 2016 року о 9.30 годині  біля Меморіального комплексу загиблим воїнам у центрі села  Мала Токмачка відбувся мітинг, у якому взяли участь колективи установ  та організацій,  мешканці  і   гості села, а також учасники АТО - Шарай Олександр,  Грицаненко Іван, Храмцов Олександр, Вовна Олексій, Шкарупіло Олексій, Фидря Богдан, Волошенюк Руслан, Заєць Юрій, Рябошлик Олександр.  Мітинг відкрив сільський голова Малахатка А.М., привітавши всіх зі святом – Днем перемоги над нацизмом  у Другій світовій війні. Зі словами вітання до всіх присутніх звернулися - голова ветеранської організації села Носенко А.М.,  лейтенант внутрішньої служби Оріхівської ВК –88 Міхісор Є.О., учень 8- го класу КЗ «Малотокмачанська ЗОШ І- ІІІ ступенів»  Надрічний Максим та наш земляк - поет Левченко І.В. З молитвою та словами пам’яті про загиблих звернувся отець  Іоан – настоятель сільської церкви. Ведучими мітингу були Шевченко Роман та Пустовар Наталія.

Після мітингу працівники КЗ “ДНЗ “Казка” гостинно  частували всіх присутніх  солдатською кашею та бойовими солдатськими 100 – грам.

Святковий концерт підготовлено Малотокмачанським сільським  Будинком  культури (директор Пасічник М.Ю.) за участю аматорів художньої самодіяльності села – аматорський фольклорний колектив «Токмачаночка» (керівник Левченко Г.Д., молодіжний гурт «Спецефект» (керівник Пасічник М.Ю.),  дитячий танцювальний колектив «Усмішка» (керівник  Супрун А.В.), дитячий фольклорний ансамбль «Червона калина» (керівник Собко О.Д.), Сиротенко Наталія,  Пустовар Наталія, Малахатко Оля,   Шепель Ліза, Шкаран Олександра,  Суслова Вікторія, Остряниця Катерина, Лось Любов, Надрічна Олена, Отрішко Аня, Анікєєви Валерія та Влада, Богиня Кароліна, Васильченко Даріна, Михайленко Оксана, Немеш Аліна,  Аніщенко Андрій та його син Олег.

Працювала виїзна торгівля та атракціони для дітей.

Велика вдячність всім хто надав допомогу у організації святкових заходів, присвячених Дню Перемоги.