Оріхівський район, Запорізька область

Шановні споживачі електроенергії Оріхівського РЕМ ПАТ «Запоріжжяобленерго»!

Для уникнення непорозумінь та максимально точних  розрахунків за спожиту електроенергію, пропонуємо споживачам самостійно фіксувати покази приладів обліку електричної енергії (бажано станом на 1-ше число місяця) та надавати їх до Оріхівського РЕМ.

Передати покази електролічильника можна наступними способами:

• За телефонами вікна довідок Оріхівського РЕМ – 4-34-89 та 4-43-12;
  • За телефоном колцентру ПАТ «Запоріжжяобленерго» – (0)800-504-502;
  • Через «Особистий кабінет» на сайті www.zoe.com.ua
  • Через скриньку для сбору показників в сільській раді

В інформації споживачів, що йде в скриньку має бути:

1. Особовий рахунок споживача (О/Р)

2. Адреса проживання споживача

3. П.І.Б. споживача

4. Показники розрахункового обліку електричної енергії

Найбільш дієвим та ефективним способом взаємодії з енергопостачальником є «Особисті кабінети».

На сьогодні в «Особистому кабінеті» можна передати покази електролічильника, отримати інформацію про обсяги спожитої електроенергії, виконані нарахування, здійснені оплати, сформувати рахунок.

Для реєстрації в особистому кабінеті необхідно зайти на стартову сторінку сайту ПАТ «Запоріжжяобленерго» (www.zoe.com.ua) та у верхній її частині обрати розділ Особистий кабінет. Далі слід заповнити форму реєстрації, вказавши логін (реальне чи умовне ім’я), дійсну адресу електронної пошти та пароль, що має складатися мінімум з 6 символів та містити щонайменше одну прописну букву (шрифт латиниця) та не менш як одну цифру (наприклад, 5qwerT), і натиснути кнопку Зареєструватись.

Потім для підтвердження реєстрації необхідно перейти на електронну пошту, адреса якої була вказана під час реєстрації, знайти повідомлення від «Особистого кабінету» сайту (з адреси online@еnеrgysuite.com.ua) та перейти за посиланням, що буде вказано у цьому повідомленні.

Після того, як на екрані з’явиться надпис Ваш Email підтверджено, можна входити до свого особистого кабінету, використовуючи дані, що були вказані під час реєстрації.

З часом, функціональні можливості цього сервісу будуть розширюватися.

Про активацію нових послуг «Особистого кабінету» буде повідомлено на сайті ПАТ «Запоріжжяобленерго» у розділі Особистий кабінет.

Адміністрація Оріхівського РЕМ ПАТ «Запоріжжяобленерго»