Запорізька область, Пологівський район

Інформація від Головного управління ДПС у Запорізькій області

Про зміни у застосуванні РРО – діалог без посередників

Останнім часом питання застосування РРО фізичними особами-платниками єдиного податку викликало чималий резонанс у суспільстві. Тож, запорізькі податківці, аби уникнути поширення недостовірної інформації, налагоджують прямий діалог з тими підприємцями, яких стосуються законодавчі зміни та інформують тих, хто застосовувати реєстратори розрахункових операцій не зобов’язаний.

15:25 15.02.2021

Актуальні новації законодавства: навчальний модуль для фахівців податкової служби

З початком року податкове законодавство набуло змін. Тож, для надання якісних сервісних послуг та адміністрування податків і зборів співробітники Головного управління ДПС у Запорізькій області підготували для колег навчальний модуль, який дозволить актуалізувати та узагальнити інформацію щодо оновлених норм.

15:22 12.02.2021